Rudopal

Firma Rudopal Sp. z o.o. współpracuje z Biurem Tłumaczeń WERBATIS Joanna Gawron-Pawłowska od października 2015 roku.

Zlecanie przez nas teksty do tłumaczenia zawsze wykonane są rzetelnie i terminowo. We współpracy z Biurem Tłumaczeń WERBATIS cenimy sobie gotowość do podjęcia się każdego zlecenia oraz wysoką jakość świadczonych przez nich usług. Biuro odznacza się również szybkością realizacji zamówień. Zlecane przez nas dokumenty realizowane są już na następny dzień.

W związku z powyższym, możemy polecić Biuro Tłumaczeń WERBATIS jako fachowe i rzetelne biuro tłumaczeń języka niderlandzkiego.

Ewelina Hałas

Portos
Biuro Tłumaczeń Werbatis jest naszym partnerem od początku 2016 roku. Od tego czasu regularnie zlecamy tłumaczenia techniczne instrukcji katalogów i folderów z języka polskiego na angielski, niemiecki oraz francuski.

Wszystkie tłumaczenia niezależnie od ich objętości wykonywane są profesjonalnie i z zachowaniem ustalonego terminu realizacji. Biuro Tłumaczeń Werbatis to zespół gotowy zrealizować tłumaczenia nawet poza godzinami pracy. Cenimy sobie również jego wysoki poziom obsługi klienta.

Adam Okoń, Export Manager

Era
Nasza współpraca z Biurem Tłumaczeń WERBATIS przebiega bez zarzutu. Zlecenia tłumaczeń realizowane są bardzo szybko, w pełni profesjonalnie, zawsze w przewidzianym w ofercie terminie. Korzystaliśmy z usług Biura Tłumaczeń werbatis w nagłych sytuacjach- zlecenia realizowane były niezwłocznie. Cenimy sobie sprawną i uprzejmą obsługę i komunikację. Z pewnością możemy polecić Biuro Tłumaczeń werbatis jako solidnego partnera biznesowego.

Anna Gawliczek, Dyr. ds. Administracyjnych

zobacz więcej