Tłumaczenia język bułgarski

Biuro Tłumaczeń Werbatis specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych z języka bułgarskiego. Nasza oferta obejmuje przy tym zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe. Jesteśmy w stanie zaoferować przekłady tekstów z oraz na język bułgarski niemal bez względu na to, z jaką dziedziną mamy do czynienia. Nasi pracownicy radzą sobie znakomicie nie tylko z tak zwanymi tekstami popularnymi, ale również tymi, które poruszają zagadnienia techniczne i ekonomiczne, prawne oraz medyczne. Za każdym razem korzystamy z usług osób, które nie tylko osiągnęły poziom biegłości w posługiwaniu się językiem obcym, ale również mogą pochwalić się kompetencjami obejmującymi określone dziedziny wiedzy.

Nie stronimy również od tłumaczeń przysięgłych dokumentów – specjalizujemy się przy tym zarówno w dokumentach urzędowych, samochodowych, jak i w tych, które mają charakter finansowy i prawny. Za każdym razem dbamy też o to, aby zarówno weryfikacja, jak i korekta tekstu dokonywana była przez native speakera języka bułgarskiego.
Odbiór zleconych nam tłumaczeń może odbywać się na dwa sposoby. W przypadku tłumaczeń zwykłych tekst jest przesyłany na dres mailowy Klienta, gdy zaś mamy do czynienia z tłumaczeniami przysięgłymi, których oryginalna wersja papierowa jest opatrzona pieczęcią osoby wykonującej przekład, dostarczamy je listem poleconym lub przekazujemy pracownikom firmy kurierskiej.

Wycena tłumaczonych przez nas tekstów ma indywidualny charakter, a cena tłumaczenia jednej strony standardowej jest ustalana tak w oparciu o ich tematykę, jak i objętość. Wycena jest wykonywana bezpłatnie po skorzystaniu ze specjalnego formularza lub po wysłaniu tekstu  na adres mailowy biuro@werbatis.pl.

szybkie płatności: