Tłumaczenia język francuski

Bez względu na to, czy interesują Państwa zwykłe, czy też przysięgłe tłumaczenia pisemne z języka francuskiego gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jako biuro tłumaczeń możemy zagwarantować profesjonalny przekład tekstów z różnych dziedzin zarówno z, jak i na język francuski. Znakomicie radzimy sobie nie tylko z tekstami popularnymi, ale również z tekstami technicznymi, medycznymi, prawniczymi i ekonomicznymi. Można na nas liczyć również wówczas, gdy przedmiotem zainteresowania zleceniodawcy są przekłady przysięgłe. Ponownie jesteśmy w stanie zaskoczyć bogatą ofertą, wykonujemy bowiem nie tylko tłumaczenia dokumentów urzędowych i samochodowych, ale również prawniczych i finansowych. Korekta i weryfikacja tekstu wykonywana jest zawsze przez native speakera języka francuskiego, co podnosi jakość realizowanego przez nas zlecenia.
Klienci, którzy zlecają tłumaczenia zwykłe mogą oczekiwać, że gotowe przekłady zostaną im dostarczone drogą elektroniczną. W przypadku tłumaczeń przysięgłych korzystamy z pomocy Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Oryginał pisemnej wersji przekładu jest bowiem opatrzony pieczęcią tłumacza.
Profesjonalne podejście naszej firmy jest widoczne już na etapie wyceny tekstu do tłumaczenia. Ustalamy ją indywidualnie, analizujemy przy tym nie tylko tematykę, ale i objętość tekstu. Wycena jest bezpłatna i można ją zlecić korzystając zarówno z adresu mailowego: biuro@werbatis.pl, jak i z formularza wyceny.

szybkie płatności: