Tłumaczenia język hiszpański

Biuro Tłumaczeń Werbatis jest firmą, która swoim Klientom oferuje zarówno zwykłe jak i przysięgłe tłumaczenia pisemne z języka hiszpańskiego. Naszą specjalnością są tłumaczenia z i na język hiszpański dotyczące różnych dziedzin. Nie ograniczamy się przy tym do tekstów popularnych, ale również jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne tłumaczenia tekstów specjalistycznych: ekonomicznych, technicznych, prawnych, medycznych, oraz artykułów naukowych. Zawsze warto też pamiętać o nas w przypadku konieczności wykonania tłumaczeń przysięgłych. Oferujemy tłumaczenia dokumentów urzędowych, wykonujemy przekłady dokumentów finansowych, samochodowych i procesowych. Możemy przy tym pochwalić się współpracą z native speakerami języka hiszpańskiego, co gwarantuje profesjonalną weryfikację i korektę tekstu. Tłumaczenia zawsze przekazywane są osobom, które mogą pochwalić się nie tylko biegłą znajomością języka obcego, ale również wiedzą na temat dziedziny, którą obejmuje przekład.

Przekazanie gotowego tekstu klientowi jest zawsze uzależnione od charakteru zlecenia. Tłumaczenia zwykłe są odsyłane drogą elektroniczną; gdy jednak mamy do czynienia z tłumaczeniami przysięgłymi, są one odsyłane pod wskazany przez klienta adres kurierem albo pocztą. Oryginał takiego przekładu zawsze opatrzony jest pieczęcią tłumacza.
Staramy się też, aby wycena jednej strony standardowej tłumaczenia była określana indywidualnie. Uwzględniamy przy tym nie tylko tematykę, ale i objętość tekstu. Tu przydatny okazuje się przygotowany przez nas formularz wyceny. Tekst można też przesłać do nas drogą mailową na adres biuro@werbatis.pl.

szybkie płatności: