Tłumaczenia język łaciński

Propozycja przygotowana przez Biuro Tłumaczeń Werbatis jest znakomitym rozwiązaniem skierowanym do wszystkich tych osób, które są zainteresowane zwykłymi oraz przysięgłymi pisemnymi tłumaczeniami z języka łacińskiego. Nasza kadra składa się z pracowników, którzy nie tylko biegle posługują się językiem obcym, ale również specjalizują się w różnych dyscyplinach naukowych, możemy więc zaproponować zróżnicowany zakres tłumaczeń z oraz na język łaciński. Na pierwszy plan wysuwają się w tym kontekście tak zwane teksty popularne, równie dobrze radzimy sobie jednak również z tekstami prawniczymi, ekonomicznymi, technicznymi, medycznymi, a nawet z artykułami naukowymi. Nie zapominamy też o tych klientach, którzy potrzebują tłumaczeń przysięgłych dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy w stanie zaproponować im nie tylko dokumenty urzędowe, ale również przetłumaczone profesjonalnie dokumenty samochodowe, procesowe oraz finansowe. Zarówno weryfikacja, jak i korekta tekstów przygotowywanych z myślą o naszych klientach zawsze dokonywana jest przy tym przez native speakera języka łacińskiego.

Bez względu na to, jaki charakter tłumaczenia odpowiada naszemu klientowi, staramy się, aby teksty jak najszybciej trafiły do jego rąk. W przypadku tłumaczeń zwykłych ich przekazanie następuje drogą elektroniczną, gdy zaś w grę wchodzą tłumaczenia przysięgłe, są one przesyłane pod wskazany adres listem poleconym lub przez kuriera.
Cena przekładów zawsze jest uzależniona nie tylko od jego specyfiki, ale również od objętości, przestrzegamy przy tym zasady mówiącej, że jedna strona standardowa liczy sobie 1800 znaków ze spacjami. Wycena jest bezpłatna i można o nią wystąpić korzystając ze specjalnego formularza lub przesyłając tekst na adres biuro@werbatis.pl.

szybkie płatności: