Tłumaczenia język niderlandzki

Prowadzone przez nas Biuro Tłumaczeń Werbatis specjalizuje się nie tylko w zwykłych, ale także w przysięgłych tłumaczeniach pisemnych z języka niderlandzkiego. Nasza oferta obejmuje przy tym przekłady z i na język niderlandzki z różnych dziedzin. Zawsze staramy się bowiem, aby współpracujący z nami tłumacze legitymowali się nie tylko biegłą znajomością języka obcego, ale również kompetencjami w zakresie konkretnych dyscyplin naukowych. Już choćby dlatego nie musimy ograniczać się do tekstów popularnych. Nasi klienci mogą więc liczyć także na tłumaczenia ekonomiczne, techniczne, prawnicze oraz medyczne, a nawet na profesjonalne przekłady artykułów naukowych. Zajmujemy się również tłumaczeniami przysięgłymi wszelkiego rodzaju dokumentacji – nie tylko dokumentów urzędowych i samochodowych, ale i tych, które dotyczą spraw finansowych i procesowych. Za każdym razem jesteśmy też w stanie zagwarantować, że tak nad korektą, jak i weryfikacją tekstu czuwać będzie native speaker języka niderlandzkiego.

Gdy mamy do czynienia z tłumaczeniami zwykłymi, są one odsyłane do Klienta w uzgodnionym terminie z wykorzystaniem drogi elektronicznej. Sytuacja zmienia się w przypadku tłumaczeń przysięgłych opatrzonych pieczęcią tłumacza. Te dostarczane są pod wskazany adres pocztą lub przy współpracy z kurierem.
Jedna strona standardowa liczy sobie 1800 znaków ze spacjami (tłumaczenie zwykłe) lub 1125 znaków (tłumaczenie przysięgłe), a cena jej tłumaczenia jest zawsze określana indywidualnie. Pod uwagę bierzemy przy tym nie tylko specyfikę tekstu, ale i jego rozmiar. Wycena jest bezpłatna. Można jej dokonać przesyłając tekst na adres biuro@werbatis.pl. Na naszych klientów czeka również specjalny formularz wyceny.

szybkie płatności: