Tłumaczenia język słowacki

Dla Klientów Biura Tłumaczeń Werbatis wykonujemy zarówno zwykłe, jak i przysięgłe tłumaczenia z oraz na język słowacki. Oferujemy tłumaczenia z wielu różnych dziedzin, kładąc za każdym razem nacisk na dobór właściwego tłumacza do realizacji danego tłumaczenia. Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu m.in. tekstów popularnych, ekonomicznych, technicznych, prawniczych i medycznych. Tłumaczenie artykułów naukowych nie stanowi dla nas żadnej bariery, gdyż w skład naszego zespołu wchodzą tłumacze o wąskiej specjalizacji i dużym doświadczeniu. Biuro Tłumaczeń Werbatis świadczy również usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych dokumentów urzędowych finansowych, aktów prawnych oraz dokumentacji samochodowej. Nad jakością przekładów czuwają native speakerzy języka słowackiego zajmujący się weryfikacją i korektą tekstów. Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami, którzy biegle posługują się językiem słowackim oraz posiadają doświadczenie i specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin.

Wybierając naszą firmę mogą Państwo liczyć na to, że tłumaczenia zostaną przesłane drogą elektroniczną w ustalonym przez obie strony terminie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłane są pod wskazany adres listem poleconym lub za pośrednictwem firmy kurierskiej – ich pisemny oryginał jest bowiem zawsze poświadczony pieczęcią tłumacza.
Wycena tłumaczenia jednej strony tekstu zawsze dokonywana jest indywidualnie, pod uwagę bierzemy przy tym nie tylko specyfikę, ale i objętość tekstu. W celu dokonania wyceny prosimy o skorzystanie z formularza wyceny lub przesłanie tekstu na firmowy adres e-mail: biuro@werbatis.pl.

szybkie płatności: